Hakkımızda

Enda Tour, Türkiye'nin önde gelen spor, turizm ve seyahat acentesidir.

Enda Tour ; Her seviyeden futbol takımları için spor antrenman kampları, turnuvalar ve dostluk maçları düzenlemektedir. Takımlara özel kaliteli konaklama hizmetleri sağlamaktadır.

Spor ve seyahat uzmanı bir firma olarak futbol antrenman kampı gezileri, spor eğitim kampları hizmetleri veriyoruz. Kamp ve seyahat başlangıcından dönüş yolculuğuna; çamaşırhaneden hakem hizmetlerine kadar her şey dahil paketler sunuyoruz. Bünyemizdeki kamp uzmanları her organizasyona her an hazırdır.

Profesyonel futbol takımlarından tüm futbol eğitim kamplarına kadar geniş bir yelpazede futbol başta olmak üzere çeşitli spor takımlarına kamp ve seyahat hizmetleri veriyoruz. Türk Rivierası'nda profesyonel futbol tesisleri bulunan en iyi otellerle birlikte çalışıyoruz. Yakın çevresinde veya bünyesinde kaliteli çim sahaları bulunan spor otelleri ile tanışmanızı sağlıyoruz.

Enda Tour, Türkiye'nin en uzun sahillerinde Akdeniz ikliminde antrenman ve koşu için eşsiz bir ortam sağlıyor. Optimum bir spor kampında çeşitli fitness, sağlıklı yaşam ve masaj uygulamaları sunuluyor. Sağladığımız çim futbol sahaları, FIFA ve UEFA normlarına göre inşa edilmiştir ve tüm gereksinimleri karşılamaktadır. Hizmetlerimiz arasında profesyonel, amatör ve genç takımlar için eğitim olanakları da bulunuyor.

Enda Tour sağladığı olanaklar, sporcuları ve kohezyonu teşvik eden motivasyon sağlar. Konaklama tesislerinde sporculara özel taze, hafif ve sağlıklı yiyeceklere dikkat edilmektedir. Ayrıca; havalimanı, otel ve saha transferleri, hazırlık maçları ve turnuva organizasyonları için de hizmet alabilirsiniz.

Profesyonellerden profesyonel hizmetler sizin için !